Smm Bayi
Aradığınızı bulamıyorsanız Destek Talebi açınız.

Her siparişiniz de kategoriyi, servisi, link ve miktarı kontrol ediniz. Sipariş verdikten sonra iptal etmemiz çoğu zaman mümkün olmayabiliyor.
 

Bir link için işlemde olan siparişiniz var iken aynı linke başka bir servisten, panelden herhangi bir yerden sipariş girmeyiniz. Mevcut siparişin sonuçlanmasını bekleyin. Aksi taktirde çakışma oluşabilir, bakiyeniz yanabilir ve hizmet sağlanmaz.

Lütfen sipariş verirken paket açıklamalarını dikkatli okuyunuz.

ÖDEMEYİ NASIL YAPABİLİRİM

 

Online ödeme ve Havale & Eft şeklinde yapabilirsiniz

HERHANGİ BİR SİPARİŞİMDE GECİKME YAŞANIRSA , SİPARİŞİMİ İPTAL EDEBİLİRMİYİM ?

 

Siparişlerinizin tamamlanması konusunda üzerinde yazan süre zarfında gecikme durumu olduğu takdirde bize destek talebi oluşturabilirsiniz. Gecikme yaşanan teknik aksaklık ,sipariş veya tamamlanmamış siparişin geri ödemesi bakiye olarak yapılır ve site içerisinde tekrardan kullanılabilir.

SMM PANELİM MEVCUT , SİZE NASIL SERVİSLERİ BAĞLAYABİLİRİM ?

 

SMM Paneliniz mevcut ise , üye girişi yaptıktan sonra sağ üstteki ayarlar kısmından api key mevcuttur. Api keyi kendi panelinize girerek sistemden servisleri otomatik olarak kendi sisteminize bağlayabilir , satış yapabilirsiniz ve sizde müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için site içi destek kısmından ulaşabilirsiniz.

HESABIMIN KAPANMA İHTİMALİ VARMI ?

Sistem üzerinde olan tüm servis ve hizmetler platformların istemedikleri kural dışı işlemdir. Herhangi bir hesap kapanma , dondurulma  , ve silinme işlemlerinden müşterilerimiz sorumludur.
Lütfen Sözleşme Ve Kuralları Okuyunuz Herseyi Kabul Etmiş Olursunuz.

BAŞKA BİR YERDEN TAKİPCİ ALDIM , SORUN OLUR MU ?

 

Medya Hizmetim Smm panel bayilik ve sosyal medya market üzerinden yani www.medyahizmetim.com devam eden işleminiz var ise o profil için başka yerden de işlemınız devam ediyor ise işleminiz tamamlandı olarak sistem üzerinden görülebilir. Bu durumlarda tüm sorumluluk size aittir ve iade talebi yapılamaz.

FAZLADAN GÖNDERİM YAPIYORMUSUNUZ ?

Sistemden ne kadar miktarda sipariş geçtiyseniz o kadar gelmektedir işlemlerimiz sağlayıcımız tarafından eksiksiz ve kaliteli servisler olarak anlık ve stabil işlemler tarafından gerçekleşir.

BAKİYE YÜKLEDİM BAKİYEM YANSIMADI ?

Derhal Destek Talebi Açıp Bizi Bildiriniz.

SİPARİŞ VERDİM SİPARİŞİM BAŞLAMADI ?

Her servisin başlama süresi farklıdır.Sipariş verirken servis hakkında detaylı bilgiler anasayfada yazmaktadır.Servis bilgilerini okuduktan sonra belirtilen süre içerisinde siparişiniz başlamadıysa destek sisteminden sipariş numaranız ile bildirim oluşturunuz https://medyahizmetim.com olarak bizler takip ediyoruz işlemleri.

TAKİBİ BIRAKAN KULLANICILAR OLUYOR MU ?

Aktif takipçiler gerçek kişilerdir.Gerçek oldukları için paylaşımlarınızı gördükleri zaman kendi istekleriyle takibi bırakabilirler. Takibi bırakmamaları için bot pasif hesaplar olması gerekmektedir ama buna nazaran bot takipçilerde instagram tarafından belirlenip kapanabiliyorlar bu yüzden bunların garantisi yoktur düşüş olabilir her zaman.

ŞİFRE VERMEM GEREKİYORMU ?

Şifrenizi kesinlikle kimseyle paylaşmayınız bu işlemler için hiç bir zaman şifre gerekmez !!.

BENİM PROFİLİMDEN PAYLAŞIM YAPILACAK MI ? BAŞKASINI BEĞENİRMİYİM ?

Kesinlikle başkasını beğenmez veya takip etmezsiniz. Diğer uygulamalar gibi herhangi bir uygulamaya giriş izinli sistem değildir burası sosyal medya marketi olarak düşününüz ve istediginiz servisi smm panel bayilik olarak satın alıp işleminizi başlatabilirsiniz .

HESABIMA EKLENEN KİŞİLER GERÇEK KİŞİLER Mİ ?

Servis isimlerinde aktif kişiler yazıyor ise aktif kişilerdir. Bot yazıyor ise pasif aktif olmayan kişilerdir.Herhangi bir etkileşim sağlamazlar.

Smm Bayi Medya Hizmetim Paneli | Sosyal Medya Bayilik Paneli Sektörün En Kaliteli Sosyal Medya Hizmetlerini Sağlayan Tam Otomatik Ucuz Smm Api Bayiliği Smm Bayi Paneli Bayi Medya Hizmetim Sosyal Medya Bayilik Paneli En Ucuz Smm Bayi Paneli Medyahizmetim.Com

Smm Bayi

Smm Bayi sizlere sosyal medya market olarak sizlerin oluşturduğu pazardaki müşterilerinize takipçi,beğeni,izlenme gibi hizmetleri satmak için en uygun smm bayi dir.

Smm Bayi hizmetlerini kullanarak sunmuş olduğunuz hizmetler en düşük uygun fiyatli smm panel olarak kaliteli ve stabil hizmet sağlamaktır müşterilerinize güven ve sağlıklı bir hizmet için smm bayi olarak medyahizmetim.com seçebilirsiniz bu sizlere bir fark ve kalite yaratır.

Smm Panel Bul

Smm Panel Bul için en iyi hizmeti sizlere medyahizmetim.com olarak sağlıyoruz.

Medya Hizmeti günümüzde sosyal medya mecralarında en çok bilenen twitteri,instagram,tiktok ve facebook gibi benzeri uygulamaların içinde takipçi , beğeni , izlenme ,trendtopic, canlı yayın izlenme al gibi hizmelerin adı olarak medya hizmeti geçer.

Smm Panel Bul ise bu sosyal medyaların hizmetlerini sağlıyan Medya Hizmeti nin Açıklamasıdır Sosyal Medya Market Olarak olarak adının tam anlamını taşır. Smm Panel Bul ile bu hizmetleri sizler başkalarına sağlıyarak ek gelir elde edebilirsiniz hatta iş bile kurabilirisiniz Smm Bayi ,Smm Panel Bul , Smm Paneli gibi kelimeler bu sitenin sizlere bütün platformlarda her türlü işlemleri kendiniz yapıcağınız bir avantajı vardır sizler üye olarak kendiniz her işlemi yapabilirsiniz. 

Sizlerin Ana Sağlayıcı Smm Panel gibi arayışlarınız için kendi sunduğumuz servislerimizin en uygun fiyat politikamız ile sizlere sunuyoruz smm panel bul ile ana sağlayıcı panel aramanız artık sona ericek bizlere medya hizmeti olarak güvenebilirsiniz.

Smm Ana Sağlayıcı

Smm Ana Sağlayıcı olarak sizlere sunduğumuz en güncel sosyal medya marketi ürünlerinin en ucuz olarak ana sağlayıcılık yapıyoruz. Medya Hizmeti olarak smm ana sağlayıcı bayiliğimiz en uygun fiyatları sizlere sağlıyoruz bu ürünlerin güvenli ve stabil olarak müşterilerinize yada kendinize sağlayabilirsiniz.

Smm Ana Sağlayıcı 'nın en hızlı servislerin bulunduğu ve bunları başka kişilere sağlıyan sitenin medya hizmeti olarak kullanılan sosyal medya fenomenlerine ve ünlülerin devamlı kullandığı Smm Bayidir. Smm Ana Sağlayıcının en büyük rolü servislerin bütün sosyal medya kullanan kişilerin en çok tercih ettigi medya hizmeti instagram,tiktok,twitter,facebook smm ana sağlayıcı bayisinden kullanmaktadırlar.

Twitter Canlı Yayın İzlenme

Twitter Canlı Yayın İzlenme  hizmeti ile artık izleyicilerinizi yükseltmeniz çok kolay Twitter Canlı Yayın İzlenme Satın Al sizlere bu imkanı sağlıyor ve bütün medya hizmetleri 'nin bir arada topluyor . Bu hizmeti satın aldığınızda twitter üzerinde yaptığınız canlı yayın izlenmeleri 1 saat lik hizmetimiz sizlere belirtmiş olduğunuz miktarı gönderir ve 1 saaat boyunca aldığınız miktar sizleri izler canlı yayın bitiminde ise izlenme sayınıza yansır. Twitter Canlı Yayın İzlenme Satın Al ile bu hizmetlerimizi ajanslar,haber şirketleri , tv yayınları ile paylaşarak hizmetlerimizi büyütüyoruz direk ana sağlayıcı olarak sizlere bu hizmetleri sağlamaktan mutluluk duyarız.